Přejít na menu

Komentáře k odpovědím

Úkol č. 10: Korálky  (10. února) 24 bodů


352. KBS Tygří dráp: Za úkol splněný přímo an setkání klubů vám přidělujeme 17 bodů. Předvedli jste jak krásné výrobky, za které by se nemusely stydět ani zručné indiánky, tak začátečnické, ale přesto hezké práce. Škoda je jen, že jste je nestihli dokončit. Pokud však korálky doděláte, počet bodů se může ještě zvýšit.


Úkol č. 9: Přezimování  (28. ledna) 17 bodů
Úkol č. 8: Indiánský náčelník  (11. ledna) 18 bodů
Úkol č. 7: Otužování  (13. prosince) 26 bodů
Úkol č. 6: Talisman  (26. listopadu) 23 bodů


372. KBS Bílí tygři: Talisman vypadá dobře a rozluštili jste správně jeho název. Body vám možná i přibudou, pokud nám pošlete i krátký popis toho, jak jste jej vyráběli - nejlépe s hlášením.

360. KBS Knižníci: Správně jste zjistili název talismanu a zvolili snad až příliš nápadité provedení. Závěšené korálky se nám moc líbily. Výplet by se však zajisté dal ještě vylepšit a mašličky taky nepůsobily úplně indiánsky, o materiálech (převažoval plast) nemluvě.


Úkol č. 5: Do Britské Kolumbie!  (13. listopadu) 16 (221) bodů


 


Úkol č. 4: Indiánské písmo  (9. listopadu) 43 bodů


 


Úkol č. 3: Kožená výstroj  (30. října) 21 bodů


360. KBS Knižníci: Chválíme a hodnotíme, že jste poslali dokonce tři výrobky a všechny velmi povedené. Trošinku škoda je, že materiál, z kterého jste je ušili není úplně kůže.

352. KBS Tygří dráp: Téměř plný počet bodů za vlastnoručně odblaněnou a vylouženou kůži z králíka, krásné vesty a toulec na šípy (zatím bez šípů) získává Tygří dráp. Jeden bod jsme ale strhli za pomoc rodičů a doufáme, že nebudeme muset příště strhávat víc!


Úkol č. 2: Pošlete přihlášku (17. října) 10 bodů


360. KBS Knižníci: Podzimní přihláška nás zaujala. Lístky sice trošku opadaly, přesto byl text dobře čitelný (viz galerii). Mohli jste se však o svém klubu trošku víc rozepsat, vždyť jste odminule vyměnili většinu členů!


Úkol č. 1: Založte si tým (10. října) 12 bodů


360. KBS Knižníci: Doufáme, že úspěšně ulovíte další lovce do týmu, trošku nám chyběli!

352. KBS Tygčí ráp: Velice hezká přihláška, včetně kovového reliéfu. Nějaké takové indiáni na západním pobřeží možná dělali (i když ne z hliníku)!

Přihlásit uživatele